O násSpoločnosť KlimaCoal pôsobí v oblasti klimatizácií, tepelných čerpadiel , rekuperácie a vzduchotechniky.

Disponujeme všetkými oprávneniami a certifikátmi na výkon našich služieb. Sme členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku.

Z našej ponuky si môžete vybrať klimatizácie svetových výrobcov značiek Mitsubishi (japonská značka) a MDV by Midea.

Tepelné čerpadlá vzduch-voda napr. Mitsubishi ECODAN alebo M-THERMAL. Máme viac ako 15 rokov skúseností s pozitívnymi referenciami.


Zabezpečíme Vám odborné poradenstvo pri výbere, obhliadku Vášho priestoru zdarma, profesionálnu montáž, kde používame kvalitný montážny materiál a následne záručný aj pozáručný servis.

Ponúkame všetky tipy a druhy klimatizácii - nástenné, kazetové, parapetné, podstropné, kanálové. Poskytujeme záruku až na 5 rokov.

Ukážka hotovej vnútornej klimatizačnej jednotky
Ikonka

Obhliadka zdarma


Vy zavoláte, my obratom poradíme a vypracujeme cenovú ponuku.

Ikonka

Profesionálna montáž


Po úspešnej montáží zostáva Váš priestor čistý a nepoškodený. Spustenie systému do prevádzky a zaškolenie obsluhy je samozrejmosťou.

Ikonka

Servis/údržba


Vedieme evidenciu klientov, vždy upozorníme na blížiaci sa termín pravidelnej údržby.

Dotácie na tepelné čerpadlá

V rámci projektov Zelená domácnostiam, je možné získať podporu na inštaláciu tepelných čerpadiel, ktoré budú slúžiť predovšetkým na vykurovanie.

Tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré využíva teplo z vonkajšieho prostredia. Je určené najmä pre nízkoteplotné vykurovacie systémy, ako je napr. podlahové, stenové alebo stropné vykurovanie, v domoch s dobrou tepelnou izoláciou.

Vďaka efektívnemu využívaniu obnoviteľnej energie znižujú tepelné čerpadlá prevádzkové náklady domácnosti na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Viac informácií na: www.zelenadomacnostiam.sk

Pre nezáväznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.